Гірська сільська рада 7 скликання Позачергова 93 сесія від 04.09.20

06.09.2020

Результат поіменного голосування ІІ пленарне засідання 93 сесії

Про внесення змін до рішення Гірської сільської ради від 29.07.2020 року № 1839-93-VІІ «Про затвердження порядку денного 93 сесії Гірської сільської ради VІІ скликання за основу та в цілому»

Рішення №1844 про внесення змін до рішення 1839 про затвердження порядку денного за основу і в цілому

Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо оформлення права власності на земельну ділянку гр. Кочумі Олесі Сергіївні

Рішення №1845 про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Кочума О.С.

Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо оформлення права власності на земельну ділянку гр. Фоміній Тетяні Василівні

рішення 1846 про відмову у наданні дозволу на на розробку проекту землеустрою гр. Фоміна Т.В.

Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо оформлення права власності на земельну ділянку гр. Іванченка Віталія Олександровича

рішення 1847 про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Іванченка В.О.

Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо оформлення права власності на земельну ділянку гр. Хоменку Олегу Анатолійовичу

рішення 1848 про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Хоменко О.А.

Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо оформлення права власності на земельну ділянку гр. Пушні Сергію Григоровичу

рішення 1849 про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Пушня С.Г.

Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо оформлення права власності на земельну ділянку гр. Лавренюк Наталії Володимирівні

рішення 1850 про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Лавренюк Н.В.

Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо оформлення права власності на земельну ділянку гр. Древніцькому Володимиру Володимировичу

рішення 1851 про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Дравецький В.В.

Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо оформлення права власності на земельну ділянку гр. Лавренюку Олександру Павловичу

рішення 1852 про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Лавренюк О.П. (3)

Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо оформлення права власності на земельну ділянку гр. Лавренюк Вероніці Олександрівні

рішення 1853 про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Лавренюк В.О. (5)

Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо оформлення права власності на земельну ділянку гр. Смикову Вацлаву Євгеновичу

рішення 1854 про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Смиков В.Є.

Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо оформлення права власності на земельну ділянку гр. Бабенку Анатолію Устимовичу

рішення 1855 про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою грю Бабенко А.У.

Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо оформлення права власності на земельну ділянку гр. Герасименку Максиму Ігоровичу

рішення 1856 про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Герасименко М.І.

рішення 1857 про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Микитка В.В.

рішення 1858 про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Сергейчик О.А.

рішення 1859 про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Андріяка В.В.

рішення 1860 про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Чорний Ю.І.

рішення 1861 про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення ТОВ ФІРМА АГАТ ПЛЮС

рішення 1862 про затвердження проекту землеустрою гр. Ярмак Н.І.

рішення 1863 про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.Гурин В.А.

рішення 1864 про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Желєзко М.І.

рішення 1865 про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Кузьмич В.А.

рішення 1866 про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Кузьмич С.М.

рішення 1867 про затвердження технічної доументації щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Шкара Н.В.

рішення 1868 про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Оникієнко В.І.

рішення 1869 про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Онуфраш Т.М.

рішення 1870 про затвердження технічної документації щодо відновлення меж гр. Шелкова Л.А.

рішення 1871 про затвердження технічної документації із встановлення меж земельної ділянки гр. Бондаренко І.М.

рішення 1872 про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Морозова В.Т.

рішення 1873 про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки гр.Перепилиця К.В.

рішення 1874 про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Ремень Л.І.

рішення 1875 про затвердження технічної документаці щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Селентій О.М.

рішення 1876 про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Колотуші М.А.

рішення 1877 про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ярмак К.С.

рішення 1878 про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення гр. Буцький І.І.

рішення 1879 внесення змін до Програми Добробут

рішення 1880 внесення змін до програми підтримки УБД

рішення 1881 виплата матеріальної допомоги згідно Програми Турбота

рішення 1882 виплата матеріальної допомоги згідно Програми Добробут