ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадських слухань щодо проєкту містобудівної документації на місцевому рівні

09.12.2022

Детальний план території для розташування об’єкту: «Будівництво центру підтримки дитини (дитинства) з житлом в с. Гора Бориспільського району Київської області» на земельну ділянку, яка розташована по вулиці Західній в селі Затишне Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області,

що розроблений на підставі рішення Гірської сільської ради від 25 листопада 2021 року №815-25-VIII;

Замовник: Виконавчий комітет Гірської сільської ради.

Розробник: Проектний інститут Служби безпеки України, м. Київ.

Громадські слухання щодо проєкту зазначеної містобудівної документації відбудуться «20» грудня 2022 року о 10:00 год. за адресою: Київська обл.,  Бориспільський р-н, с. Гора, вул. Центральна, буд. 5.

У громадських слуханнях можуть брати участь:

• громадськість;
  • уповноважені особи підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, які розташовані на території, щодо якої розробляється така документація;
  • уповноважені посадові особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, повноваження яких поширюється на територію, щодо якої розробляється містобудівна документація, а також на територію, суміжну з територією, щодо якої розробляється така документація;
  • представники замовника розроблення містобудівної документації та розробника містобудівної документації.

Окрім цього, повідомляємо, що у вільному доступі впродовж п’яти календарних днів до дати проведення громадських слухань (у тому числі у вихідні дні та в неробочий час) можна ознайомитися з матеріалами проєкту містобудівної документації на паперових носіях з 9:00 год. до 15:00 год. в приміщенні Гірської сільської ради за адресою: Київська обл.,  Бориспільський р-н, с. Гора, вул. Центральна, буд. 5.

Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень) – Сергій МАРЧУК − начальник відділу містобудування та архітектури Гірської сільської ради. (Тел.: 0 800 300 157).

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді за адресою: 08324 Київська обл., Бориспільський р-н, с. Гора, вул. Центральна, буд. 5 та на електронну адресу: silrada_gora@ukr.net протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення: з «09» грудня 2022 р. по «07» січня 2023 р. включно. Пропозиції (зауваження) фізичних та юридичних осіб, які не подали підтвердних документів для забезпечення їх ідентифікації, а також пропозиції (зауваження), подані після встановленого строку, не розглядаються.

Матеріали щодо проєкту містобудівної документації:

Рішення №815 від 25.11.2021 року

Завдання на розроблення

ПЗ_ДПТ_Затише_центр розвитку дитини

1_СХЕМА РОЗТАШУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ В СИСТЕМІ ПЛАНУВАЛЬНОЇ СТРУКТУРИ

2_CХЕМА ІСНУЮЧОГО ВИКОРИСТАННЯ ТЕРИТОРІЇ

3_ПРОЕКТНИЙ ПЛАН ТА СХЕМА ПРОЕКТНИХ ОБМЕЖЕНЬ

4_ПЛАН ФУНКЦІОНАЛЬНОГО ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ

5_СХЕМА ТРАНСПОРТНОЇ МОБІЛЬНОСТІ ТА ІНФРАСТРУКТУРИ

6_1_СХЕМА ІНЖЕНЕРНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕРИТОРІЇ (ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ)

6_2_СХЕМА ІНЖЕНЕРНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕРИТОРІЇ (ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ, ГАЗОПОСТАЧАННЯ ТА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ)

7_СХЕМА ІНЖЕНЕРНОЇ ПІДГОТОВКИ