03.02.2023

Виконавчий комітет Гірської сільської ради інформує, що за результатами проведеного публічного заходу громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Гірської сільської територіальної громади, яке відбулося 27 січня 2023 року, робочою групою узагальнено напрацювання стратегічної сесії у вигляді протоколу.

Під час онлайн-трансляції засідання на веб-сайті сільської ради, коментарів від користувачів не надходило.

Окрім цього, підготовлено проект завдання на розроблення комплексного плану відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 №926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації» на основі протоколу стратегічної сесії.

Разом з тим, повідомляємо про можливість коментування опублікованих матеріалів протягом 10 робочих днів з «06» по «17» лютого 2023 року на фейсбук сторінці Гірської сільської ради за посиланням

Проєкт завдання КПТ Гірська ТГ_для СС

ПРОТОКОЛ СТРАТЕГІЧНОЇ СЕСІЇ від 27.01.2023 року

Пропозиції щодо територіального розвитку Гірської сільської територіальної громади