ПОВІДОМЛЕННЯ щодо отриманих пропозицій до комплексного плану від фізичних та юридичних осіб

17.02.2023

З метою забезпечення сталого розвитку громади з дотриманням принципу збалансованості державних, громадських та приватних інтересів, у ході здійснення підготовчого етапу з розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Гірської територіальної громади Бориспільського району Київської області, Гірською сільською радою отримано пропозиції від фізичних та юридичних осіб, що додаються.

Разом з тим, повідомляємо, що робочою групою було розглянуто дані пропозиції та запропоновано їх до обговорення на стратегічній сесії (публічному заході громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану).

Пропозиції додаток 1

Пропозиції додаток 2