0-02-05-562356f445fa83006285d7e7ca858a0eb4dd50cf22bd22de9c1185d534fc00f2_aec6b31d

Соціальна робота на території Гірської громади

03.03.2021

Соціальна робота – це діяльність, спрямована на допомогу людям, які опинились в скрутних життєвих обставинах. На сьогодні на обліку в Управлінні гуманітарного розвитку та соціального захисту населення перебуває 13 підопічних. Це ті мешканці громади, які раніше перебували на обліку у районному територіальному центрі – 8 чоловік з с. Гора та 5 з с. Мартусівка. В с. Ревне та Затишне офіційно таких людей ще немає .

Начальник відділу культури, спорту та соціального захисту населення Світлана Давидок з  завідувачем Ревнівського відділення стаціонарного догляду Оксаною Сущенко та соціальними робітниками Альоною Волошенко та Оленою Яковенко провели обстеження житлово-побутових умов проживання підопічних в с. Мартусівка та с. Ревне. Здебільшого, це літні самотні люди, які не мають близьких родичів. Сумно, але є і такі, що  мають дітей, внуків та вже і  правнуків, але вони не виявляють бажання доглядати за старенькими.

Всі, хто користується послугами соціального працівника, наголошують, яка  важлива для них ця допомога,  адже він виконує ту фізичну роботу, яка  їм уже не під силу. А ще своєю увагою, турботою допомагає повернути втрачені соціальні функції та підтримує у кризових ситуаціях.

Впродовж останніх років, сільський голова Роман Дмитрів щомісячно забезпечував продуктовими наборами самотніх мешканців с. Гора. На перший погляд здається, що це дрібниця, але насправді – це вагома підтримка, на яку вже звикли розраховувати старенькі самотні люди.

Продуктові набори з гречаної та рисової крупи, макаронів, цукру, олії, тушонки та смаколиків вже отримали підопічні в с. Мартусівка, такі ж набори поступово отримають підопічні в с. Гора.

ВАЖЛИВО!!! Звертаємось до всім мешканців громади з проханням  повідомити про самотніх літніх людей чи людей з вадами здоров’я, які потребують сторонньої допомоги.

063 40 55 841 Світлана Давидок.

Управління гуманітарного розвитку та соціального захисту населення щиро дякує всім, хто допоміг з закупівлею продуктових наборів.