Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

30.10.2023

Відповідно до ст. 5, ст 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Гірська сільська рада Бориспільського району Київської  області (далі Гірська сільська рада) повідомляє про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування (Далі- Звіт) «Стратегія розвитку Гірської сільської ради Бориспільського району Київської  області до 2027 р.»  (далі – ДДП).

Стратегія розвитку Гірської сільської ради Бориспільського району Київської  області до 2027 р. є розроблення концепції розвитку громади із сталим економічним зростанням, зокрема формування комплексної системи заходів, які дозволять забезпечити розвиток людського капіталу, досягти високої якості життя та економічного зростання на основі ефективного використання і збереження тих ресурсів, які має громада, враховуючи напрямки реалізації урядової політики щодо розвитку країни.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документів державного планування – Гірська сільська рада.

Дата початку процедури громадського обговорення Звіту 31.10.2023 р. Термін процедури громадського обговорення становить 30 днів, тобто з 31.10.2023 року по  29.11.2023 року.

Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом ДДП, Звітом та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується ДДП –  Гірська сільська рада.

Орган, до якого подаються зауваження – Гірська сільська рада Бориспільського району Київської  області, 08324, вул. Центральна, 5, с. Гора, Бориспільський р-н., Київська обл., info@gora-rada.gov.ua.

Строки подання зауважень і пропозицій – 30 днів, тобто з 31.10.2023 року по  29.11.2023 року.

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДДП – Гірська сільська рада та Департамент екології та природних ресурсів Київської ОВА.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДДП відсутня.

Звіт та ДДП доступні за посиланням https://gora-rada.gov.ua/povidomlennia-pro-opryliudnennia-proektu-dokumenta-derzhavnoho-planuvannia-ta-zvitu-pro-stratehichnu-ekolohichnu-otsinku/

ДДП

Звіт Гора