0-02-0a-5c8358144650392899782ad4795bd6733750e3787138c93449787e96d2161616_10a3e0b6

Підписано Меморандум про співпрацю з поліцією

22.01.2021

«Безпека громади понад усе» — саме під таким гаслом сьогодні, 22 січня, відбулось підписання Меморандуму про співпрацю на засадах партнерства між Гірським сільським головою Романом Дмитрівим та начальником Головного управління Національної поліції в Київській області Андрієм Нєбитовим.

Сьогодні у приміщенні Бориспільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області відбулась робоча зустріч керівника поліції Київської області Андрія Нєбитова із 10 головами об’єднаних громад Київщини.

Меморандум створено задля реалізації пілотного проєкту «Поліцейський офіцер громади». Даний задум реалізується по всій території Україні та передбачає, що кожна територіальна громада отримає свого офіцера поліції.

«Люди повинні знати і розуміти, що поліція та місцева громада – це єдине ціле у напрямку забезпечення безпеки» — наголосив під час зустрічі Андрій Нєбитов. Він закликав голів територіальних громад особисто взяти участь у відборі кандидатів на посади поліцейського офіцера громади, адже самий головний критерій оцінки його роботи — це довіра громадян.

У Гірській громаді старт роботи офіцера планується приблизно з червня цього року після того, як кандидат на посаду пройде навчання.

Увага! Конкурс на вакантні посади поліцейського офіцера громади стартує 25 січня. У конкурсі можуть приймати участь тільки діючі працівники поліції. Онлайн-анкети можна подати за посиланням: https://otg-officer.police.gov.ua/