0-02-0a-37152ea795875bb1d2ac29e36b82bfedbd04195c9f5d001d813004b174bb8cc4_1c6d9e71146b39

До Дня Перемоги ветерани отримали традиційні продуктові набори

07.05.2020

Гірська сільська рада четвертий рік поспіль вітає ветеранів війни продуктовими наборами. Цей рік не став винятком.

День Перемоги — це важливе свято для гірських родин, адже нащадки воїнів-героїв приходять до меморіалу, щоб привітати зі святом ветеранів та вшанувати пам’ять тих, кого вже нема серед живих.

У селі Гора проживає 300 ветеранів війни, учасників бойових дій та дітей війни. Із 2017 року до Дня Перемоги Гірська сільська рада закуповує для цих людей продуктові набори, в які входить олія, цукор, тушонка, гречана та рисова крупи. Також на території сільради діє спеціальна програма, якою передбачається виплата грошової допомоги.

Щороку на 9 травня адміністрація Гірської сільської ради традиційно організовувала польову кухню та частувала ветеранів. На жаль, цьогоріч через карантинні обмеження усі масові заходи на рівні держави відмінено.

Тому 7 травня традиційні продуктові набори для наших ветеранів працівники сільської ради доставили кожному до дому. Карантин — не перешкода допомогти тим, кому ми завдячуємо мирним небом над головою!

Напередодні місцевих виборів гірські опозиціонери активізують свою бурхливу діяльність. Прикро, що навіть Дні пам’яті та примирення для окремих жителів села не являються винятком.

7 травня до сільського голови звернувся дільничний за роз’ясненнями наступної ситуації: справа в тому, що місцева активістка зняла відео того, як працівники сільської ради загружали традиційні харчові набори для ветеранів війни до автомобілів, аби доправити їх до адаресатів. Обурив місцеву активістку факт відсутності захисних масок на обличчях людей. Хоча у даній ситуації варто зазначити, що операторка, яка звинувачує колектив сільської ради в недотриманні карантинних правил,  також була без маски.

Адміністрація сільради повідомляє, а відео активістки підтверджує, що усі харчові набори були щільно запаковані в пакети та зав’язані, а пакети в свою чергу зберігались у закритих картонних коробках.

Окрім того, місцева активістка звинуватила працівників сільської ради не лише в недотриманні карантинних заходів, але і проведенні передвиборчої агітації. Прикро, що подібні звинувачення звучать навіть в переддень такого знаменного  для українського народу свята.

Хочеться вкотре закликати  всіх до злагоди та толерантності і нагадати місцевим опозиціонерам,  що вшанування ветеранів, учасників бойових дій та дітей війни владою — це не  передвиборча агітація, а почесний та священний  обов’язок, прояв поваги та подяки свідкам і учасникам тих кривавих подій. Також варто додати, що ті депутати, які хотіли долучитись до доставки пайків по своїх округах, зателефонували до сільської ради та запропонували свою допомогу.

Важливо! Під час доставки пакунків до адресатів, працівники сільської ради в обов’язковому порядку були у захисних масках та дотримувались необхідної дистанції.