Зимові канікули тривають, а в ліцеях громади працюють для ЗСУ!

05.01.2024

У Гірському ліцеї вчителі плетуть маскувальні сітки та виготовляють окопні свічки.
У Ревненському ліцеї розгорнули справжнісінький волонтерський центр. Всі працівники та педагоги плетуть сітки, виготовляють окопні свічки та розпилювачі, чистять горіхи, збирають й упаковують солодощі та сухофрукти.
“Сіток і свічок багато не буває, – говорять педагоги, – як і нашого тепла та доброти для воїнів. Маємо і далі допомагати та робити, що можемо. У цій спільній роботі об’єднуємося ще більше і знаємо, що внесок кожного вкрай важливий”.
Щиро дякуємо нашим освітянам за цей труд!
Зимові канікули тривають, а в ліцеях громади працюють для ЗСУ! Зимові канікули тривають, а в ліцеях громади працюють для ЗСУ! Зимові канікули тривають, а в ліцеях громади працюють для ЗСУ! Зимові канікули тривають, а в ліцеях громади працюють для ЗСУ!Зимові канікули тривають, а в ліцеях громади працюють для ЗСУ!