У Гірському ліцеї вчителі плетуть маскувальні сітки та виготовляють окопні свічки.
У Ревненському ліцеї розгорнули справжнісінький волонтерський центр. Всі працівники та педагоги плетуть сітки, виготовляють окопні свічки та розпилювачі, чистять горіхи, збирають й упаковують солодощі та сухофрукти.
“Сіток і свічок багато не буває, – говорять педагоги, – як і нашого тепла та доброти для воїнів. Маємо і далі допомагати та робити, що можемо. У цій спільній роботі об’єднуємося ще більше і знаємо, що внесок кожного вкрай важливий”.
Щиро дякуємо нашим освітянам за цей труд!
![Зимові канікули тривають, а в ліцеях громади працюють для ЗСУ!](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/3-1.jpg)
![Зимові канікули тривають, а в ліцеях громади працюють для ЗСУ!](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/4-1.jpg)
![Зимові канікули тривають, а в ліцеях громади працюють для ЗСУ!](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/5.jpg)
![Зимові канікули тривають, а в ліцеях громади працюють для ЗСУ!](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/6.jpg)
![Зимові канікули тривають, а в ліцеях громади працюють для ЗСУ!](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/1-16.jpg)