ЗВІТ (зведений) про проведені електронні консультації з громадськістю та опитування жителів населених пунктів Гірської сільської територіальної громади Бориспільського району Київської області в умовах дії воєнного стану щодо перейменування назв вулиць населених пунктів Гірської сільської територіальної громади, назви яких пов’язані з державою – агресором та/або її союзниками, ініційоване розпорядженням сільського голови від 11 січня 2024 року № 5.

04.03.2024

ЗВІТ (зведений) про проведені електронні консультації з громадськістю та опитування жителів населених пунктів Гірської сільської територіальної громади Бориспільського району Київської області в умовах дії воєнного стану щодо перейменування назв вулиць населених пунктів Гірської сільської територіальної громади, назви яких пов’язані з державою – агресором та/або її союзниками, ініційоване розпорядженням сільського голови від 11 січня 2024 року № 5.

ОМС: Гірська сільська територіальна громада

Назва: Електронна консультація з громадськістю та опитуваня жителів населених пунктів Гірської сільської територіальної громади Бориспільського району Київської області в умовах дії воєнного стану, з метою вивчення думки щодо питання перейменування назв об’єктів топономіки (вулиць, провулків), які пов’язані з державою-агресором чи історією російської імперії та СРСР в населених пунктах Гірської сільської територіальної громади

Автор: виконавчий орган, відділ містобудування та архітектури управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області.

Ініціатор: голова Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області

Опис: з метою вивчення та врахування думки жителів Гірської сільської територіальної громади у вирішенні питання щодо перейменування назв об’єктів топономіки (вулиць, провулків), які пов’язані з державою-агресором чи історією російської імперії та СРСР в населених пунктах Гірської сільської територіальної громади запропоновано перелік об’єктів топоніміки, що пропонуються для перейменування:

село Гора:

1. Існуюча назва вулиці: Миколи Березового

Наявні пропозиції нової назви вулиці: Героїв Маріуполя, Мирна

1. Існуюча назва вулиці: Пушкіна

Наявні пропозиції нової назви вулиці: Миколи Березового

1. Існуюча назва вулиці: Гоголя

Наявні пропозиції нової назви вулиці: Княгині Ольги, Мирослава Скорика, (не перейменовувати)

Початок опитування: 15 січня 2024, 00:01

Закінчення опитування:14 лютого 2024, 17:00

Статус: Завершено

Результати електронних консультацій на вебпорталі «Єдина платформа місцевої електронної демократії» ЕДЕМ:

Кількість коментарів: 1, з них:

село Гора:

Існуюча назва вулиці: вул. Миколи Березового на вул. Мирна

Існуюча назва вулиці: вул. Пушкіна на вул. Миколи Березового

Існуюча назва вулиці:  вул. Гоголя на вул. Мирослава Скорика

Результати консультацій з громадськістю згідно опитувальних листів поданих жителями населених пунктів Гірської сільської територіальної громади:

Кількість опитувальних листів: 16, з них:

Існуюча назва вулиці: вул. Миколи Березового

перейменувати на вул. Героїв Маріуполя – 0

перейменувати на вул. Мирна – 0

Існуюча назва вулиці: вул. Пушкіна

перейменувати на вул. Миколи Березового – 1

Існуюча назва вулиці:  вул. Гоголя

перейменувати на вул. Мирослава Скорика – 0

перейменувати на Княгині Ольги – 0

не перейменовувати – 16

Відповідно результатів електронних консультацій на вебпорталі ЕДЕМ та опитувальних листів поданих жителями населених пунктів Гірської сільської територіальної громади, рекомендувати до розгляду постійних комісій ради пропозиції щодо перейменування вулиць в селі Гора, а саме:

1. вулицю Миколи Березового на вулиця Мирна;
  2. вулиця Пушкіна на вулиця Миколи Березового;
  3. вулиця Гоголя – не перейменовувати.

В.о. начальника відділу                                                           Тетяна БІДНЕНКО

Результати електронної консультації з громадськістю