ЗВІТ щодо результатів електронних консультацій з громадськістю, що проводились на вебпорталі «Єдина платформа місцевої електронної демократії» ЕДЕМ

ОМС: Гірська сільська територіальна громада

Назва: громадське обговорення проєкту документу: «Стратегія розвитку Гірської сільської ради Бориспільського району Київської  області до 2027 року»

Дата створення: 24 травня 2023, 16:24

Автор: робоча група зі стратегічного планування Гірської сільської територіальної громади

Ініціатор: голова Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області

Опис: Мета Стратегії є концепція розвитку громади із сталим економічним зростанням, а в результаті – зростанням добробуту кожного мешканця.  Саме людина є центром і пріоритетом при розробці документу.

Розвиток економічного потенціалу, територій громади і різних сфер життя є лише інструментами у досягненні мети.

Для того, щоб громада ставала заможною і потужною, а люди, які тут живуть, мали можливість розвиватись, ми обрали наші найсильніші сторони: територіальну компактність, зручність розташування, інвестиційну привабливість, транспортну інфраструктуру.

У Стратегію закладений прогресивний поступ Гірської територіальної громади на період 2022-2027 років. Документ визначає тенденції та основні проблеми соціально-економічного розвитку, стратегічні та оперативні цілі, пріоритети розвитку громади на відповідний період, основні завдання, етапи та механізми їх реалізації, систему моніторингу та оцінки результативності. На основі Стратегії будуть розроблятися цільові програми та реалізовуватися проєкти місцевого розвитку.

Досягнення мети Стратегії передбачає формування комплексної системи заходів, які дозволять забезпечити розвиток людського капіталу, досягти високої якості життя та економічного зростання на основі ефективного використання і збереження тих ресурсів, які ми вже маємо, враховуючи напрямки реалізації урядової політики щодо розвитку країни.

Зосередження та належна координація наявних фінансових ресурсів, одержаних за рахунок бюджетів усіх рівнів, іноземних та вітчизняних інвесторів, коштів міжнародних фінансових організацій, дасть змогу забезпечити досягнення цілей, визначених у цій Стратегії.

Стратегія – це настільний та визначальний документ службовців місцевого самоврядування і депутатів сільської ради. Адже лише об’єднання зусиль усіх гілок влади, дозволить успішно реалізувати пріоритети та заходи, передбачені Стратегією та досягти кінцевої мети: перетворити Гірську громаду на інвестиційно привабливу, конкурентоспроможну, соціально стабільну, комфортну для життя, роботи та відпочинку громаду з унікальним потенціалом, сприятливими умовами для ведення бізнесу, інноваційною економікою, високим рівнем інформатизації та сучасною сферою послуг.

Початок опитування: 25 травня 2023, 00:00

Закінчення опитування: 03 червня 2023, 00:00

Статус: Завершено

Кількість коментарів: 0

За результатами обговорення розроблено проєкт рішення «Про затвердження документу «Стратегія розвитку Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області до 2027 року» та подано до затвердження Гірської сільської ради.