ЗВІТ ПРО РОБОТУ ВІДДІЛУ БЛАГОУСТРОЮ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ГІРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

За період з 21.01.21 по 19.11.2021 р. інспектори відділу склали:

738 Приписів про порушення законодавства у сфері благоустрою на території Гірської сільської ради за фактами порушень Правил благоустрою, а саме:

• щодо забезпечення своєчасного прибирання, збору і вивезення твердих побутових відходів та снігу, забезпечення прибирання територій, прилеглих до об’єктів торгівлі та побутового обслуговування для підприємств, установ та організацій, суб’єктів підприємницької діяльності;
  • щодо утримання в належному стані об’єктів благоустрою;
  • щодо складування будівельних матеріалів та відходів, дров на вулицях, тротуарах, газонах; • щодо незаконного розміщення тимчасових споруд та встановлення парканів на комунальній території;
  • щодо звалювання відходів, трави, гілля на територіях загального користування.

23 Протоколи про порушення законодавства у сфері благоустрою на території Гірської сільської ради, а саме за:

• утримання в неналежному стані території прилеглої до підприємств;
  • торгівля у не встановлених місцях;
  • складування будівельних матеріалів в місцях загального користування, звалювання трави, відходів, гілля, деревини у не відведених для цього місцях;
  • незаконне розміщення тимчасових споруд та встановлення парканів на комунальній території;

За результатами винесених постанов стягнено штрафи відповідно до чинного законодавства.

81 Акт перевірки дотримання законодавства у сфері благоустрою населених пунктів.

Розглянули 89 заяв та звернень громадян щодо недотримання правил благоустрою в селах громади. Підготували та надіслали 130 листів для населення та керівників підприємств, установ, організацій. Серед них надіслали листи в ПАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» та ПАТ «Укртелеком» про необхідність демонтувати та замінити аварійні опори, а також в Службу автомобільних доріг про необхідність проведення благоустрою біля зупинкових комплексів «Гора» та «Чубинське». Здійснювали профілактично – роз’яснювальну роботу серед населення щодо запобігання порушень законодавства у сфері благоустрою населених пунктів, про необхідність впорядкування прилеглих до домоволодінь територій, про правила поводження з відходами, про шкоду спалювання відходів та користь компостування органічних відходів, про правила утримання домашніх тварин, про утримання зелених насаджень в належному стані (догляд, обрізка гілля) тощо.