0-02-05-e93a8644c2378126139d623c7cafa80a37e45fd794dd4e83274e91900aaacd78_26a5f6f0584

Звіт громадського формування “Муніципальна варта” виконавчого комітету Гірської сільської ради з 02.08 по 08.08.2021р.

09.08.2021

Громадське формування “Муніципальна варта” виконавчого комітету Гірської сільської ради повідомляє, що в період з 02.08.2021р. по 08.08.2021 р. на черговий телефон надійшло 11 повідомлень про вчинення протиправних дій та було виявлено 14 випадків порушення громадського порядку при патрулюванні сіл громади.

Всі повідомлення та виявлені при патрулюванні факти порушень були відпрацьовані нарядами в межах їхньої компетенції та згідно відповідного алгоритму дій.

За звітний період наряди варти припинили   25 правопорушень, серед яких реагування на виклики, попередження та роз’яснювальна робота про неприпустимість адміністративних правопорушень, учать в оформленні ДТП, надання медичної допомоги, забезпечення громадського порядку.

За ст. 152 КУпАП (порушення правил благоустрою) – 2. Палили сміття та траву в Ревному.

За ст.178 ч.1 КУпАП- поява в стані алкогольного сп’яніння  або розпивання алкогольних напоїв в громадських місцях – 15. На першому місці Гора: 8 випадків. Парк «Ошитківський», площа перед сільською радою та футбольне поле залишаються улюбленими місцями для розпивання спиртних напоїв. На другому місці цього разу Мартусівка: 4 випадки. У Ревному – 3 випадки, біля магазинів «Смакота» і «Гурман».

За ст.182 КУпАП- порушення правил тиші – 2. Обидва виклики поступили з Гори (парк «Ошитківський»).

За ст.160 КУпАП – торгівля з рук у невстановлених місцях – 1. Надійшов виклик з Гори від дільничного інспектора про торгівлю біля Фори.

За звітний період інспектори разом з патрульною поліцією приймали участь в оформленні 2 ДТП. Одна з цих пригод сталася біля Мартусівки. Водій скутера, виїхавши з другорядної дороги на головну і  зачепивши автомобіль, що рухався по головній дорозі,  впав і отримав забої та подряпини.  Водієві, який, ймовірно, перебував в стані алкогольного сп’яніння, надали допомогу. Друге ДТП сталося по вул. Центральна, 17,  Гора. Попередньо, водій не впорався з керуванням, автомобіль занесло, що призвело до пошкодження авто та частини огорожі тротуару. Серед людей постраждалих не було.

Порушення громадського порядку  – 3 (Гора і Ревне).

Протягом тижня співпрацювали з іншими службами (медична служба та поліція). Надходили виклики про громадян, які, перебуваючи в стані сильного алкогольного сп’яніння, спали в громадських місцях. Надавали допомогу, викликали швидку допомогу та поліцію.

Разом з інспекторами з відділу з благоустрою, здійснювали патрулювання біля сміттєвих майданчиків в Горі, проводили роз’яснювальну роботу про необхідність укладання угод на вивіз ТПВ.

Всі події зафільмовані на боді камеру.
Дякуємо небайдужим мешканцям за співпрацю та своєчасні сигнали.