Skip to content
3

Звіт громадського формування “Муніципальна варта” виконавчого комітету Гірської сільської ради у період з 08.11.21-14.11.21

16.11.2021

Громадське формування “Муніципальна варта” виконавчого комітету Гірської сільської ради повідомляє, що в період з 08.11.2021р. по 14.11.2021 р. на черговий телефон надійшло 2 повідомлення про вчинення протиправних дій та було виявлено 5 випадків порушення громадського порядку при патрулюванні сіл громади.

Всі повідомлення та виявлені при патрулюванні факти порушень були відпрацьовані нарядами в межах їхньої компетенції та згідно відповідного алгоритму дій.

За звітний період наряди варти припинили  7 правопорушень, серед яких реагування на виклики, попередження та роз’яснювальна робота про неприпустимість адміністративних правопорушень, співпраця з поліцією та відділами виконавчого комітету Гірської сільської ради.

За ст.178 ч.1 КУпАП- поява в стані алкогольного сп’яніння  або розпивання алкогольних напоїв в громадських місцях – 5. В Горі зафіксовано 3 випадки. В Ревному – 2.

За ст.182 КУпАП- порушення правил тиші – 2. Повідомлення надійшли з Гори та Ревного.

За звітний період співпрацювали з інспекцією з благоустрою, Службою у справах дітей, а також із спеціалістом у справах військового обліку.

Проводили роз’яснювальну роботу з підлітками Гірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів про шкоду та неприпустимість паління.

Всі події зафільмовані на боді камеру.

Дякуємо небайдужим мешканцям за співпрацю та своєчасні сигнали.