Skip to content
3

Звіт громадського формування “Муніципальна варта” виконавчого комітету Гірської сільської ради в період з 25.10.21-31.10.21

02.11.2021

Громадське формування “Муніципальна варта” виконавчого комітету Гірської сільської ради повідомляє, що в період з 25.10.2021р. по 31.10.2021 р. на черговий телефон надійшло 3 повідомлення про вчинення протиправних дій та було виявлено 10 випадків порушення громадського порядку при патрулюванні сіл громади.

Всі повідомлення та виявлені при патрулюванні факти порушень були відпрацьовані нарядами в межах їхньої компетенції та згідно відповідного алгоритму дій.

За звітний період наряди варти припинили  13 правопорушень, серед яких реагування на виклики, попередження та роз’яснювальна робота про неприпустимість адміністративних правопорушень, співпраця з поліцією та відділами виконавчого комітету Гірської сільської ради.

За ст. 152 КУпАП (порушення правил благоустрою) – 7. Факти спалювання відходів з городів зафіксовані в Горі – 2, Ревному – 3, Затишному – 1.  В Ревному 1 випадок порушення правил користування контейнером для твердих побутових відходів.

За ст.178 ч.1 КУпАП- поява в стані алкогольного сп’яніння  або розпивання алкогольних напоїв в громадських місцях – 5. В Горі зафіксовано 3 випадки. В Мартусівці – 2.

За ст. 154 КУпАП (порушення правил тримання собак і котів) – 1.

Співпрацювали разом із дільничним, службою у справах дітей виконавчого комітету Гірської сільської ради, а також з інспекцією з паркування  та інспекцією з благоустрою.

Проводили роз’яснювальну роботу про шкоду для здоров’я та неприпустимість тютюнопаління серед школярів Гірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Надавали медичну допомогу особам, які через надмірне споживання алкогольних напоїв, знаходились в безпорадному стані.

Всі події зафільмовані на боді камеру.

Дякуємо небайдужим мешканцям за співпрацю та своєчасні сигнали.