Звіт громадського формування “Муніципальна варта” виконавчого комітету Гірської сільської ради в період з 18.10.21-24.10.21

26.10.2021

Громадське формування “Муніципальна варта” виконавчого комітету Гірської сільської ради повідомляє, що в період з 18.10.2021р. по 24.10.2021 р. на черговий телефон надійшло 7 повідомлень про вчинення протиправних дій та було виявлено 1 випадок порушення громадського порядку при патрулюванні сіл громади.

Всі повідомлення та виявлені при патрулюванні факти порушень були відпрацьовані нарядами в межах їхньої компетенції та згідно відповідного алгоритму дій.

За звітний період наряди варти припинили  8 правопорушень, серед яких реагування на виклики, попередження та роз’яснювальна робота про неприпустимість адміністративних правопорушень, співпраця з поліцією та відділами виконавчого комітету Гірської сільської ради.

За ст. 152 КУпАП (порушення правил благоустрою) – 4. Факти спалювання відходів з городів зафіксовані в Горі – 3, Ревному – 1.

За ст.178 ч.1 КУпАП- поява в стані алкогольного сп’яніння  або розпивання алкогольних напоїв в громадських місцях – 2. В Горі зафіксовано 1 випадок. В Мартусівці – 1.

Порушення громадського порядку – 1 випадок в Ревному.

Протягом звітного періоду з  Гори надійшов виклик про проникнення осіб у формі працівників газової служби на приватну територію. З’ясувалось, що працівники перебували на цій території по причині витоку газу.

Співпрацювали разом із дільничним, службою у справах дітей виконавчого комітету Гірської сільської ради, а також з інспекцією з паркування та інспекцією з благоустрою.

Проводили роз’яснювальну роботу про неприпустимість вживання алкогольних напоїв в громадських місцях.

Здійснювали охорону громадського порядку.

Всі події зафільмовані на боді камеру.

Дякуємо небайдужим мешканцям за співпрацю та своєчасні сигнали.