Звіт громадського формування “Муніципальна варта” виконавчого комітету Гірської сільської ради в період з 13.12.21-19.12.2021 року

22.12.2021

Громадське формування “Муніципальна варта” виконавчого комітету Гірської сільської ради повідомляє, що в період з 13.12.2021р. по 19.12.2021 р. на черговий телефон надійшло 6 повідомлень.

Всі повідомлення та виявлені при патрулюванні факти порушень були відпрацьовані нарядами в межах їхньої компетенції та згідно відповідного алгоритму дій.

За звітний період наряди варти реагували на виклики, проводили  роз’яснювальну роботу про неприпустимість адміністративних правопорушень:

За ст.178 ч.1 КУпАП- поява в стані алкогольного сп’яніння  або розпивання алкогольних напоїв в громадських місцях – 3. 2 випадки  зафіксовані в  Мартусівці, 1 в Ревному.

За ст.182 КУпАП- порушення правил тиші – 1. Виклик надійшов з Ревного.

За ст. 154 КУпАП (порушення правил тримання собак і котів) – 1. Повідомлення про неналежне утримання тварин надійшло з Гори. На порушників складений протокол про адміністративне правопорушення.

Протягом звітного періоду з  Гори з однієї адреси надходили виклики (3) у зв’язку з сімейною  сваркою і випадками домашнього насильства. Інспектори варти діяли згідно інструкцій. Залучена поліція. 1 виклик про сварку і домашнє насильство надійшов з Мартусівки.

Проводили профілактичні бесіди з власниками магазинів з приводу заборони продажу алкогольних напоїв та піротехнічних засобів неповнолітнім.

Співпрацювали разом з інспекцією з паркування та інспекцією з благоустрою.

Здійснювали охорону громадського порядку на культурно-масових заходах.

Всі події зафільмовані на боді камеру.

Дякуємо небайдужим мешканцям за співпрацю та своєчасні сигнали.