Skip to content
3

Звіт громадського формування “Муніципальна варта” виконавчого комітету Гірської сільської ради в період з 11.10.21-17.10.21

19.10.2021

Громадське формування “Муніципальна варта” виконавчого комітету Гірської сільської ради повідомляє, що в період з 11.10.2021р. по 17.10.2021 р. на черговий телефон надійшло 6 повідомлень про вчинення протиправних дій та було виявлено 4 випадки порушення громадського порядку при патрулюванні сіл громади.
Всі повідомлення та виявлені при патрулюванні факти порушень були відпрацьовані нарядами в межах їхньої компетенції та згідно відповідного алгоритму дій.
За звітний період наряди варти припинили 10 правопорушень, серед яких реагування на виклики, попередження та роз’яснювальна робота про неприпустимість адміністративних правопорушень, співпраця з поліцією та відділами виконавчого комітету Гірської сільської ради.
За ст. 152 КУпАП (порушення правил благоустрою) – 5. Факти спалювання відходів з городів зафіксовані в Горі – 2, Мартусівці – 2 і Затишному – 1.
За ст.178 ч.1 КУпАП- поява в стані алкогольного сп’яніння або розпивання алкогольних напоїв в громадських місцях – 2. За звітний період в Горі зафіксовано 1 випадок. В Мартусівці – 1.
За ст.182 КУпАП- порушення правил тиші – 1. Виклик надійшов з Гори.
Порушення громадського порядку – 1 випадок в Горі.
Протягом звітного періоду з Мартусівки надійшов виклик (1) у зв’язку з сімейною сваркою.
Співпрацювали разом із дільничним, службою у справах дітей виконавчого комітету Гірської сільської ради, а також з інспекцією з паркування та інспекцією з благоустрою.
Проводили роз’яснювальну роботу про неприпустимість вживання алкогольних напоїв в громадських місцях.
Здійснювали охорону громадського порядку.
Всі події зафільмовані на боді камеру.

Дякуємо небайдужим мешканцям за співпрацю та своєчасні сигнали.