Звіт громадського формування “Муніципальна варта” виконавчого комітету Гірської сільської ради в період з 06.12.21-12.12.2021 року

14.12.2021

Громадське формування “Муніципальна варта” виконавчого комітету Гірської сільської ради повідомляє, що в період з 06.12.2021р. по 12.12.2021 р. на черговий телефон надійшло 8 повідомлень.
Всі повідомлення та виявлені при патрулюванні факти порушень були відпрацьовані нарядами в межах їхньої компетенції та згідно відповідного алгоритму дій.
За звітний період наряди варти реагували на виклики, проводили роз’яснювальну роботу про неприпустимість адміністративних правопорушень:
За ст.178 ч.1 КУпАП- поява в стані алкогольного сп’яніння або розпивання алкогольних напоїв в громадських місцях – 1. Випадок зафіксований в Мартусівці.
За ст.182 КУпАП- порушення правил тиші – 2. Обидва виклики надійшли з Ревного.
За ст. 154 КУпАП (порушення правил тримання собак і котів) – 1. Повідомлення про неналежне утримання тварин надійшло з Гори.
Порушення громадського порядку – 1 випадок в Горі.
Протягом звітного періоду з Гори надійшов виклик (1) у зв’язку з сімейною сваркою.
Співпрацювали з Гірською МПО при ліквідації 2 пожеж в Горі.
Співпрацювали разом із Службою у справах дітей виконавчого комітету Гірської сільської ради, а також з інспекцією з паркування та інспекцією з благоустрою.
Всі події зафільмовані на боді камеру.

Дякуємо небайдужим мешканцям за співпрацю та своєчасні сигнали.