Звіт громадського формування “Муніципальна варта” виконавчого комітету Гірської сільської ради в період з 01.11 по 07.11.2021 року

09.11.2021

Громадське формування “Муніципальна варта” виконавчого комітету Гірської сільської ради повідомляє, що в період з 01.11.2021р. по 07.11.2021 р. на черговий телефон надійшло 13 повідомлень про вчинення протиправних дій та було виявлено 4 випадки порушення громадського порядку при патрулюванні сіл громади.
Всі повідомлення та виявлені при патрулюванні факти порушень були відпрацьовані нарядами в межах їхньої компетенції та згідно відповідного алгоритму дій.
За звітний період наряди варти припинили 17 правопорушень, серед яких реагування на виклики, попередження та роз’яснювальна робота про неприпустимість адміністративних правопорушень, співпраця з поліцією та відділами виконавчого комітету Гірської сільської ради.
За ст. 152 КУпАП (порушення правил благоустрою) – 8. Факти спалювання відходів з городів зафіксовані в Горі – 5. В Горі 3 випадки порушення правил користування контейнером для твердих побутових відходів.
За ст.178 ч.1 КУпАП- поява в стані алкогольного сп’яніння або розпивання алкогольних напоїв в громадських місцях – 5. В Горі зафіксовано 2 випадки. В Мартусівці – 1. В Ревному – 2.
Порушення громадського порядку – 1 випадок в Ревному.
Співпрацювали з інспекцією з паркування та інспекцією з благоустрою.
Співпрацювали разом з дільничним та представниками патрульної поліції. Брали участь у затриманні злодіїв при крадіжці.
Всі події зафільмовані на боді камеру.

Дякуємо небайдужим мешканцям за співпрацю та своєчасні сигнали.