Skip to content
3

Звіт громадського формування “Муніципальна варта” виконавчого комітету Гірської сільської ради у період з 15.11.21-21.11.2021 р.

23.11.2021

Громадське формування “Муніципальна варта” виконавчого комітету Гірської сільської ради повідомляє, що в період з 15.11.2021р. по 21.11.2021 р. на черговий телефон надійшло 8 повідомлень про вчинення протиправних дій та було виявлено 7 випадків порушення громадського порядку при патрулюванні сіл громади.
Всі повідомлення та виявлені при патрулюванні факти порушень були відпрацьовані нарядами в межах їхньої компетенції та згідно відповідного алгоритму дій.
За звітний період наряди варти припинили 15 правопорушень, серед яких реагування на виклики, попередження та роз’яснювальна робота про неприпустимість адміністративних правопорушень, співпраця з поліцією та відділами виконавчого комітету Гірської сільської ради.
За ст. 152 КУпАП (порушення правил благоустрою) – 8. Факти спалювання зафіксовані в усіх селах громади. В Горі – 3 випадки. В Мартусівці – 1. В Ревному – 2. У Затишному – 2. Підпал сухого дерева у Затишному призвів до загоряння трави і пожежі.
За ст.178 ч.1 КУпАП- поява в стані алкогольного сп’яніння або розпивання алкогольних напоїв в громадських місцях – 4. В Горі зафіксовано 1 випадок. В Мартусівці – 2. В Ревному – 1.
За ст.182 КУпАП- порушення правил тиші – 3. Усі повідомлення надійшли з Гори.
За звітний період співпрацювали з інспекцією з благоустрою, місцевою МПО.
Брали участь в оформленні дорожньо-транспортної пригоди в Горі.
Всі події зафільмовані на боді камеру.

Дякуємо небайдужим мешканцям за співпрацю та своєчасні сигнали.