Звіт ГФ “Муніципальна варта” виконавчого комітету Гірської сільської ради за період з 05.09.2022р. по 11.09.2022 р.

14.09.2022

Громадське формування “Муніципальна варта” виконавчого комітету Гірської сільської ради повідомляє, що в період з 05.09.2022р. по 11.09.2022 р. всі повідомлення та виявлені при патрулюванні факти порушень були відпрацьовані нарядами в межах їхньої компетенції та згідно відповідного алгоритму дій.
За звітний період наряди варти реагували на виклики, забезпечували громадський порядок, проводили роз’яснювальну роботу про неприпустимість адміністративних правопорушень:
За ст.178 ч.1 КУпАП- поява в стані алкогольного сп’яніння або розпивання алкогольних напоїв в громадських місцях – 1. Випадок зафіксований в Горі, залучена патрульна поліція.
За ст. 152 КУпАП (порушення правил благоустрою) – 13. Усі зафіксовані порушення стосувались спалювання садових відходів, 10 випадків у Горі, 3 – в Ревному.
Надійшов виклик, що в Горі невідомі особи ходили по вулицям і заглядали у приватні домоволодіння. Наряд варти діяв згідно відповідного алгоритму дій.
Протягом звітного періоду співпрацювали разом з поліцією, поліцейським офіцером громади, інспекцією з благоустрою
Всі події зафільмовані на боді камеру.

Дякуємо небайдужим мешканцям за співпрацю та своєчасні сигнали.