Звіт ГФ “Муніципальна варта” виконавчого комітету Гірської сільської ради за період з 31.01.2022р. по 06.02.2022 р.

08.02.2022

Громадське формування “Муніципальна варта” виконавчого комітету Гірської сільської ради повідомляє, що в період з 31.01.2022р. по 06.02.2022 р. всі повідомлення та виявлені при патрулюванні факти порушень були відпрацьовані нарядами в межах їхньої компетенції та згідно відповідного алгоритму дій.

За звітний період наряди варти реагували на виклики, забезпечували громадський порядок,  проводили  роз’яснювальну роботу про неприпустимість адміністративних правопорушень:

За ст.178 ч.1 КУпАП- поява в стані алкогольного сп’яніння  або розпивання алкогольних напоїв в громадських місцях – 1.  Випадок зафіксований в  Горі.

За ст.182 КУпАП- порушення правил тиші – 1. Повідомлення надійшло з Ревного.

Порушення громадського порядку – 1 випадок в Горі. Чоловік похилого віку намагався залізти на стовп лінії електропередач.

Протягом звітного періоду надійшли два повідомлення (з Ревного і Затишного) про невідомих підозрілих осіб, які ходять вулицями і заглядають в подвір’я. В Затишному підозрілих осіб не виявили. В Ревному особу затримали і передали до поліції.

Співпрацювали разом з дільничним офіцером поліції, інспекцією з паркування, Службою у справах дітей,  а також з завідувачем військово-облікового бюро при врученні повісток.

Всі події зафільмовані на боді камеру.

Дякуємо небайдужим мешканцям за співпрацю та своєчасні сигнали.