Звіт ГФ “Муніципальна варта” виконавчого комітету Гірської сільської ради за період з 27.06.2022р. по 03.07.2022 р.

06.07.2022

Громадське формування “Муніципальна варта” виконавчого комітету Гірської сільської ради повідомляє, що в період з 27.06.2022р. по 03.07.2022 р. на черговий телефон надійшло 9 повідомлень.

Всі повідомлення та виявлені при патрулюванні факти порушень були відпрацьовані нарядами в межах їхньої компетенції та згідно відповідного алгоритму дій.

За звітний період наряди варти реагували на виклики, проводили  роз’яснювальну роботу про неприпустимість адміністративних правопорушень:

За ст.178 ч.1 КУпАП- поява в стані алкогольного сп’яніння  або розпивання алкогольних напоїв в громадських місцях – 5. 4 випадки зафіксовані в Горі. В Мартусівці – 1.

За ст.182 КУпАП- порушення правил тиші – 5. 3 виклики надійшли з Гори і 2 з Ревного.

За ст. 152 КУпАП (порушення правил благоустрою) – 1. Зафіксували порушника, який вивозив сміття не на контейнерний майданчик.

За ст.160 КУпАП – торгівля з рук у невстановлених місцях – 1. Випадок зафіксований біля супермаркету «Фора» в Горі.

Зафіксовані 2 випадки порушення громадського порядку неповнолітніми в парку «Ошитківський».

Співпрацювали разом з поліцейським офіцером громади, інспекцією з з благоустрою та МПО.

Всі події зафільмовані на боді камеру.

Дякуємо небайдужим мешканцям за співпрацю та своєчасні сигнали.

***

Значну частину адміністративних правопорушень протягом звітного періоду склали випадки появи громадян в стані алкогольного сп’яніння в громадських місцях під час дії комендантської години. Вживання спиртних напоїв часто супроводжується порушенням правил тиші.

Наголошуємо: під час комендантської години забороняється перебувати на вулиці та в інших громадських місцях, переміщатися транспортом або пішки. Крім випадків, коли людина задіяна в роботі об’єктів критичної інфраструктури та має при собі спецперепустку встановленого зразка і посвідчення особи.