Skip to content
3

Звіт ГФ “Муніципальна варта” виконавчого комітету Гірської сільської ради за період з 17.01.2022р. по 23.01.2022 р.

25.01.2022

Громадське формування “Муніципальна варта” виконавчого комітету Гірської сільської ради повідомляє, що в період з 17.01.2022р. по 23.01.2022 р. всі повідомлення та виявлені при патрулюванні факти порушень були відпрацьовані нарядами в межах їхньої компетенції та згідно відповідного алгоритму дій.
За звітний період наряди варти реагували на виклики, проводили роз’яснювальну роботу про неприпустимість адміністративних правопорушень:
За ст.178 ч.1 КУпАП- поява в стані алкогольного сп’яніння або розпивання алкогольних напоїв в громадських місцях – 1. Випадок зафіксований в Горі.
Порушення громадського порядку – 1 випадок в Горі. Група підлітків із Щасливого порушувала порядок в Гірській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Поводились зухвало, не могли пояснити причину візиту. З дітьми провели профілактичну бесіду.
Протягом звітного періоду зафіксовані випадки домашнього насильства (1) і вуличної бійки (1)
Забезпечували охорону громадського порядку під час ліквідації пожежі Гірською МПО в Горі. На жаль, під час пожежі, попередньо, від отруєння чадним газом 1 людина загинула.
Приймали участь в оформленні ДТП в Горі.
Співпрацювали разом з поліцією, дільничним офіцером поліції, інспекцією з паркування. Разом з інспектором з військового обліку вручали повістки.
Всі події зафільмовані на боді камеру.

Дякуємо небайдужим мешканцям за співпрацю та своєчасні сигнали.