Звіт ГФ “Муніципальна варта” виконавчого комітету Гірської сільської ради за період з 14.02.2022р. по 20.02.2022 р.

22.02.2022

Громадське формування “Муніципальна варта” виконавчого комітету Гірської сільської ради повідомляє, що в період з 14.02.2022р. по 20.02.2022 р. всі повідомлення та виявлені при патрулюванні факти порушень були відпрацьовані нарядами в межах їхньої компетенції та згідно відповідного алгоритму дій.
За звітний період наряди варти реагували на виклики, забезпечували громадський порядок, проводили роз’яснювальну роботу про неприпустимість адміністративних правопорушень:
За ст.178 ч.1 КУпАП- поява в стані алкогольного сп’яніння або розпивання алкогольних напоїв в громадських місцях – 1. Випадок зафіксований в Ревному.
За ст.182 КУпАП- порушення правил тиші – 1. Повідомлення надійшло з Ревного.
За ст. 152 КУпАП (порушення правил благоустрою) – 3. Факти спалювання листя та відходів з городів зафіксовані в Горі і Мартусівці. В Горі – 2, в Мартусівці – 1.
За ст. 154 КУпАП (порушення правил тримання собак і котів) – 1. Випадок зафіксований в Горі.
Порушення громадського порядку – 1 випадок в Горі в парку «Ошитківський».
Брали участь в оформленні 1 ДТП в Горі та забезпечували безпеку дорожнього руху.
Співпрацювали разом із службою у справах дітей виконавчого комітету Гірської сільської ради, з інспекцією з паркування та інспекцією з благоустрою, а також з завідувачем військово-облікового бюро при врученні повісток.
Всі події зафільмовані на боді камеру.

Дякуємо небайдужим мешканцям за співпрацю та своєчасні сигнали.