Звіт ГФ “Муніципальна варта” виконавчого комітету Гірської сільської ради за період з 08.08.2022р. по 14.08.2022 р.

15.08.2022

Громадське формування “Муніципальна варта” виконавчого комітету Гірської сільської ради повідомляє, що в період з 08.08.2022р. по 14.08.2022 р. всі повідомлення та виявлені при патрулюванні факти порушень були відпрацьовані нарядами в межах їхньої компетенції та згідно відповідного алгоритму дій.

За звітний період наряди варти реагували на виклики, забезпечували громадський порядок, проводили  роз’яснювальну роботу про неприпустимість адміністративних правопорушень:

За ст.178 ч.1 КУпАП- поява в стані алкогольного сп’яніння або розпивання алкогольних напоїв в громадських місцях – 7. Випадки зафіксовані в Горі – 4, в Ревному – 2, в Мартусівці – 1.

За ст.182 КУпАП- порушення правил тиші – 1. Повідомлення надійшло з Гори.

За ст. 152 КУпАП (порушення правил благоустрою) – 1.

За ст.160 КУпАП – торгівля з рук у невстановлених місцях – 1. Випадок зафіксований біля супермаркету «Фора» в Горі.

Порушення громадського порядку – 3 випадки в Горі. Громадяни в стані алкогольного сп’яніння влаштовували бійки. В усіх випадках залучена поліція та поліцейський офіцер громади.

З Гори надійшло повідомлення про знайдені предмети схожі на вибухонебезпечні. Була залучена ДСНС і проведені відповідні дії.

Протягом звітного періоду співпрацювали разом з поліцією, поліцейським офіцером громади, інспекцією з благоустрою.

Всі події зафільмовані на боді камеру.

Дякуємо небайдужим мешканцям за співпрацю та своєчасні сигнали.