Звіт ГФ «Муніципальна варта» виконавчого комітету Гірської сільської ради в період з 26.09. по 02.10.2022 року

03.10.2022

Громадське формування «Муніципальна варта» виконавчого комітету Гірської сільської ради повідомляє, що в період з 26.09.2022р. по 02.10.2022 р. всі повідомлення та виявлені при патрулюванні факти порушень були відпрацьовані нарядами в межах їхньої компетенції та згідно відповідного алгоритму дій.

За звітний період наряди варти здійснювали патрулювання громади, реагували на виклики, забезпечували громадський порядок, проводили  роз’яснювальну роботу про неприпустимість адміністративних правопорушень:

За ст.178 ч.1 КУпАП- поява в стані алкогольного сп’яніння або розпивання алкогольних напоїв в громадських місцях – 3.  Усі випадки зафіксовані в Горі.

За ст. 152 КУпАП (порушення правил благоустрою) – 1.

У Горі зафіксована бійка в громадському місці. Залучений поліцейський офіцер громади.

Протягом звітного періоду співпрацювали разом з поліцією, поліцейським офіцером громади, інспекцією з благоустрою.

Всі події зафільмовані на боді камеру.

Дякуємо небайдужим мешканцям за співпрацю та своєчасні сигнали.