Звернулися до поліції через неналежне утримання тварин

24.12.2021

Виконавчий комітет Гірської сільської ради направив лист до Бориспільського відділу поліції з вимогою вжити заходів щодо перевірки належного утримання тварин громадянином з Гори.
Його собаки постійно знаходяться на самовигулі, створюють небезпеку для перехожих і дітей, про що неодноразово скаржилися жителі Гори.
Мешканцю, який порушує «Правила тримання собак, котів і хижих тварин у населених пунктах» неодноразово надсилали листи з вимогою усунути порушення. Проте порушник на звернення не реагував і скарги жителів продовжувалися.
Через відсутність реагування мешканця на скарги та листи, звернулися до поліції.
Нагадуємо: за неналежне утримання собак і котів наступає відповідальність передбачена ст.154 Кодексу України про адміністративні правопорушення.