Skip to content
20

Звернення сільського голови Романа Дмитріва з нагоди Дня знань

01.09.2022

Сьогодні, як і завжди, ми розпочинаємо новий навчальний рік. Освіта дітей – наріжний камінь майбутнього України. Цеглинка за цеглинкою, ми вибудовуємо це майбутнє сьогодні і не маємо права зупинитись чи схибити. Безперечно – освітянський фронт один з найважливіших після ЗСУ. В березні освітяни відновили освітній процес, працювали в незвичних для себе умовах, але не обійшли увагою жодної дитини. Як це вдалося в Україні, якій давали 3 дні? Освітяни дійсно незламні у війні. Напевно, Господь дає виклики сильним, тим, які зможуть їх подолати. Низький уклін за вашу роботу і те, що робите можливим те, що здається неможливим.
Дорогі батьки! Форма навчання не головне. Головне підхід і бажання кожного з учасників освітнього процесу вчитись і вчитись якісно. Бо від бажання залежить результат в будь-чому: чи то навчання, чи то робота, чи то виховання. Це все разом і є життя. Раніше, кожен з батьків чітко уявляв яким буде навчальний рік, заздалегідь знав, що необхідно для дитини. Усі з хвилюванням чекали першого вересня. Радісний день означав початок щоденних клопотів пов’язаних з навчанням. Зараз усе інакше. Освітній процес відбуватиметься з урахуванням безпекової ситуації. Встановлений розклад уроків та форма навчання можуть змінитись будь-якої миті. Не виключено, що учням і вчителям неодноразово доведеться прямувати в укриття і при цьому зберігати високу якість навчання. Але кожна дитина має бути долучена до освітнього процесу, при цьому кожна дитина має перебувати в безпеці.
Дорогі діти і учні! Я дуже хочу, щоб цей навчальний рік був першим і останнім, який ми починаємо в умовах війни. Ви найдорожче, що в нас є і тому прикладаємо максимум зусиль, щоб ви мали змогу вчитись і почуватись в безпеці. Вам довелось стати дорослими, і я знаю, що ви розумієте, наскільки важливо вчитись, знати свою історію, мати свою думку, плекати свою волю. Бо ворог хоче зворотнього…
Країна має продовжувати жити навіть в умовах війни. І новий навчальний рік – це поштовх до нового життя. Бажаю всім терпіння, наснаги, наполегливості, витримки і міцного здоров’я, щоб подолати виклики і з честю пройти усі випробування цього навчального року!
Все буде Україна!