Skip to content
63092450

Звернення Романа Дмитріва з нагоди Дня українського добровольця.

14.03.2021

Шановні жителі Гірської громади! Сьогодні, 14 березня, День українського добровольця. Це день, коли в Україні з’явився перший добровольчий батальйон.

 

Саме сьогодні у 2014 році кілька сотень бійців Самооборони Майдану приїхали в Нові Петрівці та створили перший добробат Нацгвардії, розпочавши підготовку до участі в боротьбі за територіальну цілісність нашої країни.Тоді добровольці, ціною власного життя та здоров’я, встали на захист країни. Саме ці люди стали рушійною силою, яка стримала перші агресивні атаки ворога. На їх героїчному прикладі будуть вчитися наступні покоління!

День українського добровольця — це день, коли всі ми вшановуємо мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності нашої країни. Сьогодні наші захисники і надалі продовжують відстоювати Україну.

Тож давайте разом щиро подякуємо їм за сміливість та побажаємо усім воїнам, які зараз перебувають на Сході, як можна скоріше повернутись додому та побачити рідних. Нехай Бог охороняє кожного з них від лиха та ворожих куль. І низький уклін тим, хто повернувся, знайшов сили і живе далі, укріплюючи нашу незалежність.

Цього дня також вшануймо пам’ять всіх добровольців, які загинули під час бойових дій. Схилимо низько голови перед їх відвагою та героїзмом задля захисту рідної країни.

Вічна пам’ять і слава Героям!

Слава Україні!