0-02-0a-a8167a08f0f9c6cd33b7ed563920b2256970f9b1acb48ac35dc1da4ac10ad7ee_1c6d9ded317acf

Звернення працівників Гірської АЗПСМ до Гірської громади

18.04.2020

Шановні Горяни! Ми працівники Гірської АЗПСМ в цей передсвятковий день звертаємось до вас лише з одним проханням! ЗАЛИШАЙТЕСЬ ВДОМА – ми працюємо!!!

В той час, коли переважна більшість людей готується до Великодня, випікають паски та пиріжки, запікають м’ясні страви, ми знаходимось на робочому місці.

Всім уже відомо, що на території с. Гора було зафіксовано перший випадок інфікування на Covid-19. Було вивчено всіх контактних осіб, їх троє, вони знаходяться під нашим наглядом.

Працівники нашої медамбулаторії були в контакті з хворим. Ми дотримувались всіх правил, були одягнені в захисні костюми, але, не зважаючи на це, колективом було прийнято рішення тимчасово відділитись від наших родин та залишатись постійно на робочому місці, щоб в разі необхідності екстренно надавати допомогу. Це ми робимо всідомо, тому що розуміємо всю ту відповідальності, яка зараз лежить на нас. Просимо мешканців села перед візитом до амбулаторії отримати  спочатку консультацію по телефону.

Сьогодні свій день народження в умовах карантину святкує лікар Мринська Марина Анатоліїївна, вітаємо її та бажаємо міцного здоров’я.

Колектив Гірської АЗПСМ вітає всіх з Великоднем. Бажаємо всім миру, добра та міцного здоров’я!

Залишайтесь вдома – ми працюємо!!!