Звернення голови Гірської ТГ Романа Дмитріва: ситуація в громаді 18.03.2022

18.03.2022

“Вже багато днів поспіль я виходжу в прямий ефір та доповідаю про ситуацію в громаді. Сьогодні, на жаль, не маю такої можливості, тож декілька слів про ситуацію на території наших населених пунктів.
В громаді та районі все під контролем. Налагоджена чітка співпраця між військовими, волонтерським штабом та мешканцями громади.
Кожен з вас має бути уважним! Якщо ви помітили щось підозріле, прошу не писати про це в групах та не панікувати, а відразу повідомляти черговим.
Україна сильна нація – ми орієнтовані на перемогу! Наші місцеві підприємці не стоять осторонь ! Вони не просто залишились та працюють, а і активно допомагають Збройним Силам України та місцевій територіальній обороні. Настане час, і ми кожному подякуємо особисто.
Українці мужньо боронять свою країну та свободу уже 23 дні.
Ми переможемо!
Слава Україні??