Звернення голови Гірської ТГ Романа Дмитріва 27.03.2022

27.03.2022

32 доба війни за волю України!
В громаді та районі спокійно. Ситуація – контрольована.
Щодня ворог підступно посипає українську землю ракетами, які вбивають дітей, мирне населення, руйнують будинки, школи, лікарні та церкви. росіяни змушують Україну плакати червоними сльозами за забрані життя синів та дочок. Воля українського народу надзвичайно сильна, ворогу ніколи іі не подолати!
Надзвичайно важко усвідомлювати, що гинуть найкращі воїни нашої країни.
25 березня загинув бориспільчанин, який захищав свою батьківщину та нас з вами, не дозволяючи загарбнику дійти до Бориспіля. Найщиріші співчуння рідним та близьким. Вічний спокій та вічна пам’ять Герою України, Герою Бориспільщини!
Маємо тривожні новини. Окрім пожеж в Чорнобилькій зоні, окупант продовжує мілітаризацію зони відчуження Чорнобильської АЕС. Будь-яке пошкодження неминуче призведе до потрапляння в атмосферу значної кількості радіоактивного пилу та зараження ним не лише України, але й інших країн Європи.
Збройні сили України продовжують систематично завдавати втрат ворогу на всіх напрямках.
Віримо в Збройні Сили України! Разом переможемо! Слава Україні!