Звернення голови Гірської сільської територіальної громади Романа Дмитріва з нагоди Дня матері

08.05.2022

“Дякую тобі, мамо!
В Україні День матусі офіційно відзначається щорічно, починаючи з 2000 року, у другу неділю травня.
Мама – найрідніша людина, яка дарує нам життя. Вона любить нас будь-якими, пишається нами і завжди знайде слова щоб підбадьорити, втішити і підтримати.
В ці чорні для України дні, нашим мамам найтяжче: з невимовною тугою вони відпускають своїх найдорожчих синів і дочок на захист рідної землі. Відпускають і моляться та вірять, що їх діти повернуться живими.
Мамина молитва і безмежна любов оберігає, зігріває та надихає кожного воїна-захисника. Заради маминої лагідної посмішки, її спокою і щастя, вони боронять Україну, не знаючи сну і відпочинку.
Та кожен новий ранок, наближає нас до того славетного дня, коли сини і доньки повернуться до своїх матусь, зможуть обійняти, розцілувати найрідніших, розвіяти печаль і повернути таку рідну з дитинства посмішку.
Я бажаю усім мамам здоров’я і сил, терпіння і витримки, надії і віри, радості і добра!
З вашою молитвою переможемо!”