Звернення голови Гірської сільської ради Романа Дмитріва з нагоди Дня Конституції України

З Днем Конституції України!
Україна зробивши європейський вибір, у війні відстоює територіальну цілісність, суверенність і свободу. Ми розуміємо значення і важливість Основного Закону, який захищає наші державні символи, мову, кордони, права кожного громадянина України.
Основою Конституції України є демократичні засади, які єднають нас із країнами світового співтовариства, яке прагне справедливості, рівності та верховенства права. Життя, здоров`я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнані найвищою цінністю у нашій державі.
Ми всі повинні пам’ятати, як багато залежить від кожного з нас, адже дотримання законодавства, повага до своєї держави, її історії, традицій мають стати життєвими принципами кожного, адже усі ми хочемо, щоб задекларовані права були повсякденною реальністю, щоб люди впевнено дивилися у майбутнє.
У цей урочистий день зичу МИРУ, злагоди в нашій великій українській родині, зміцнення, добробуту, глибокої віри в перемогу, наш великий народ і Україну.
Слава Україні!