5e4fe1b371c50125267772

Звернення Гірського сільського голови до громади

11.02.2021

“Протягом 11 та 12 лютого на території Київської області очікується стрімке погіршення погодних умов, хуртовини, збільшення висоти снігового покрову на 20-30 см, сильний вітер та ожеледиця.

Прошу всіх жителів Гірської громади залишатися вдома та утриматись від поїздок на автомобілях! Не наражайте себе та своїх рідних на небезпеку.

За участі комунальних служб було пропрацьовано ряд заходів, в яких чітко визначено перелік дій щодо організації забезпечення своєчасного розчищення доріг від снігу у населених пунктах. Першочергово розчищаються та будуть розчищатись головні вулиці сіл, дороги до медичних закладів, аптек та продуктових магазинів.

Відповідно до доручення Департаменту освіти та науки Київської ОДА навчальні заклади вже працюють за дистанціною формою.

Станом на сьогоднішній день кількість снігоприбиральної техніки замала для ефективної боротьби з ускладненими погодними умовами, але ми домовились про допомогу від ДП «Бориспільський лісгосп» та ДП «МА «Бориспіль». Наші комунальні служби працюють у посиленому режимі.

Прошу всіх з розумінням віднестись до тимчасових незручностей, викликаних надмірними сніговими опадами. Ми робимо все задля того, щоб якомога швидше та якісніше розчистити всі дороги нашої громади.

Дякую за розуміння!”