Зустріч з головою Бориспільської РДА Русланом Дяченком стосовно проєкту будівництва меморіального комплексу

27.09.2021

За ініціативою голови Гірської сільської ради Романа Дмитріва відбулась зустріч з головою Бориспільської РДА Русланом Дяченком стосовно проєкту будівництва меморіального комплексу на 250 Га. Були також присутні старости сіл та голови депутатських комісій.

Роман Дмитрів наполягав на зверненні Руслана Дяченка до голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна з вимогою про скасування розпорядження «Про затвердження детального плану території в межах Вишеньківської сільської ради Бориспільського району Київської області» від 20 жовтня 2020 року.

В свою чергу, Руслан Дяченко наголосив на тому, що потрібно діяти виважено і виключно в правовому полі і повідомив, що в середу, 29 вересня об 11.00 год. на сесії Бориспільської районної ради буде розглядатись питання про ліквідацію комунального підприємства «Стреліція». Акцентував увагу також на тому, що розуміє обурення громадськості і зробить все залежне від нього, щоб не допустити появу такого об’єкта в наших громадах.