Зустріч в Мартусівці з обговорення тарифів на водопостачання та водовідведення

15.03.2024

Комунальне підприємство “Горянин”, яке надає послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, має намір підвищити тарифи на ці послуги.
З цього приводу в Мартусівському будинку культури відбулась зустріч представників підприємства з жителями громади.
Директор “Горянина” Микола Дашивець та економіст Ігор Тітов пояснили присутнім причини здорожчання послуг, структуру тарифу та те, як він формується. На зауваження жителів, що ціна послуги зростає, а якість води залишається такою ж, директор доповів, що вода із артезіанських свердловин відповідає державним санітарним нормам, а от старі і зношені мережі погіршуюють її якість.
Депутати присутні на зустрічі, запропонували не підвищувати тариф для населення, натомість компенсувати підприємству різницю за рахунок коштів місцевого бюджету. На що Микола Дашивець зауважив, що пільгові категорії населення отримують компенсацію за рахунок державної субсидії.

Наступний крок – розгляд пропонованих тарифів на засіданні виконавчого комітету Гірської сільської ради.

Зустріч в Мартусівці з обговорення тарифів на водопостачання та водовідведення Зустріч в Мартусівці з обговорення тарифів на водопостачання та водовідведення