0-02-0a-89fa6280fa1078eb251169648c56fe9b2dbed250c9f5e194330f4c204bef841d_269aa3b9138

Зустріч робочої групи по здійсненню контролю за використанням, охороною та відтворенням місцевих лісових ресурсів

30.07.2021

30.07.2021 у приміщенні Гірської сільської ради відбулась зустріч робочої групи по здійсненню контролю за використанням, охороною та відтворенням місцевих лісових ресурсів.

Присутні: Максим Счастливий, Сергій Яременко, Альона Скіченко, Наталія Петлицька, Анатолій Гусак, Світлана Давидок.

Підняли питання щодо рубок, які ведуться на території громади.

Членом робочої групи депутатом районної ради Альоною Скіченко були надіслані листи прокурору Київської області Хоменку О.М. та начальнику Державної екологічної інспекції у Київській області  Криницькому М.М. щодо законності рубок, які ведуться на території громади. Відповіді ще не було отримано.

Нещодавно місцевими активістами було виявлено огороджену ділянку у лісі поряд з «Зеленим маєтком». Робочою групою з’ясовано, що дана земельна ділянка у 2015 році розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації була передана у довгострокове тимчасове користування гр. Іляшенко Т.М. строком на 30 років. Земельна ділянка передана без вилучення і без права зведення капітальних споруд. Наразі комісія має зясувати умови договору – відсоток сплати та бюджет, до якого мають надходити кошти.

Особливу увагу приділили 10 земельним ділянкам, загальною площею 10 га, які знаходяться в лісі. Ці ділянки декілька разів з’явились на кадастровій карті та зникали. Знаходяться вони між с. Щасливим та «Зеленим маєтком».

Стосовно цього питання було вирішено запросити на наступну зустріч представника лісгоспу, який відповідає за земельні питання. Робочою групою вивчається питання щодо правомірності відведення цих земельних ділянок.

Про усі напрацювання робочої групи будемо інформувати.