Зустріч на тему “Місцеві стратегії і дії у розбудові громади вільної від насильства”

09.12.2022

Зустріч на тему "Місцеві стратегії і дії у розбудові громади вільної від насильства"8 грудня у Гірській громаді пройшла стратегічна сесія від ГО «Взаємодія і партнерство» на тему “Місцеві стратегії і дії у розбудові громади, вільної від насильства”.
Разом з представниками органів місцевого самоврядування, депутатами, фахівцями соціальної сфери, разом з поліцейським офіцером громади та представниками громадськості проаналізували минулий досвід громади у сфері протидії та запобігання насильству, створили візуальну карту актуальних тенденцій, найбільш значущих для громади у цій темі та планували майбутнє. Зустріч на тему "Місцеві стратегії і дії у розбудові громади вільної від насильства"
В результаті проєктні групи розробили 10 основних рекомендацій, які будуть використані у Стратегії розвитку громади:
1. Забезпечення функціонування Притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі та Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги.
2. Реалізація втілення програм для постраждалих осіб та кривдників.
3. Регулярне підвищення кваліфікації фахівців, які дотичні до цієї тематики.
4. Запровадження освітніх програм для дітей та молоді.
5. Реалізація ефективної взаємодії суб`єктів соціальної роботи.
6. Використання сучасних IT-інструментів в процесі заходів запобігання та протидії насильству.
7. Впровадження найкращих практик та досвіду інших країн.
8. Постійне проведення інформаційних кампаній.
9. Залучення експертів.
10. Застосування стандартів та індикаторів якості.
Дякуємо за фасилітацію стратегічної сесії тренеру Олександру Чепуру. Олександр – координатор проекту, тренер, фасилітатор, голова ПОМГО «Твій Світ», практичний психолог в закладах освіти, сертифікований ТоР фасилітататор.
Захід проведено у межах співпраці UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID.