изображение_viber_2022-06-08_13-48-25-394

Змагання на кращого стрільця в Гірському ДФТГ

07.06.2022

Змагання на кращого стрільця в Гірському ДФТГ4 червня пройшов фінал змагань на кращого стрільця в Гірському ДФТГ.
Між собою змагалися учасники добровольчого формування з Гори, Ревного, Мартусівки та Затишного. Після тривалих відбіркових змагань, 10 найвправніших стрільців вийшли у фінал.Змагання на кращого стрільця в Гірському ДФТГ
За результатами виконання 4 вправ на влучність і кількості набраних балів визначили найкращих.
Першість здобув Юрій Яновський, друге почесне місце зайняла Анна Плис, третє місце посів Володимир Охотнік.
Сільський голова Роман Дмитрів відзначив переможців цінними подарунками і висловив подяку командирам груп та добровольцям за активну громадянськуЗмагання на кращого стрільця в Гірському ДФТГ

Змагання на кращого стрільця в Гірському ДФТГ

позицію, патріотизм і готовність стати на захист своєї громади та своєї країни.
Слід відмітити, що Анна єдина дівчина в доб
ровольчому формуванні і своєю наполегливістю і майстерністю у володінні зброєю не поступається нашим кремезним і дужим чоловікам з ДФТГ.
Це перші змагання такого роду, які стали результатом постійних тренувань, вдосконалення у поводженні зі зброєю і показали також, що ми перебуваємо під надійним захистом.
Щиро дякуємо відповідальним за тир Сергію Онишку і Володимиру Точоному, а також членам жюрі Олегу Безкровному, Тарасу Стригуненку і Станіславу Холоду.
Щира подяка нашим кухарям Олені Чечко та Ганні Питлик, які частували учасників змагань смачним кулішем.
Дякуємо Альоні Іщенко і Олександру Сапіцькому, які провели захід, Андрію Гутовському та Дмитру Коломійцю за музичний супровід, а також працівникам закладів культури та бібліотек за допомогу у організації.