ЗЛІСНИЙ КАРАНТИННИЙ БУР’ЯН – АМБРОЗІЯ ПОЛИНОЛИСТА!

11.08.2022

ЗЛІСНИЙ КАРАНТИННИЙ БУР’ЯН – АМБРОЗІЯ ПОЛИНОЛИСТА! ЗЛІСНИЙ КАРАНТИННИЙ БУР’ЯН – АМБРОЗІЯ ПОЛИНОЛИСТА! ЗЛІСНИЙ КАРАНТИННИЙ БУР’ЯН – АМБРОЗІЯ ПОЛИНОЛИСТА!

Відділ благоустрою Управління ЖКГ та КБ ВК Гірської сільської ради дякує всім мешканцям нашої громади, які постійно виривають/косять небезпечний карантинний бур’ян амброзію полинолисту на прилеглих до домоволодінь територій та на приватних земельних ділянках за власною ініціативою та відповідно до приписів, які надають  працівники відділу благоустрою.
Амброзія дуже небезпечна, вона негативно впливає на здоров’я людини, її пилок є сильним алергеном та викликає алергічні захворювання (бронхіальна астма, алергічний риніт, атопічний дерматит, контактні дерматити).

Найбільш захаращені приватні земельні ділянки та прилеглі до них території на таких вулицях громади:

Гора:

Басейна, Сонячна, Степова, Молодіжна, Київська, Вишнева, Східна, Західна, Чубинського, Яблунева, Квітнева, Науки, Центральна, 8 Березня, Польова, Гоголя, Лесі Українки, Мостова, Бориспільська, Щаслива, Тиха, Ромашкова, Волошкова;

Мартусівка:

Садова, Каштанова, Травнева, Перемоги, Чубинського;

Ревне:

Полунична, Малинова, Ягідна, Персикова, Новоселів, Смородинова, Смарагдова, Солідарності;

Затишне:

Центральна, Травнева, Молодіжна, Бердника, Садова, Нова, Польова, Липнева.

Тому вже вкотре закликаємо здійснити благоустрій на земельних ділянках та прилеглих до них територіях, які перебувають в приватній власності, але не утримуються власниками в належному стані – вирвати/скосити амброзію та інший бур’ян, чагарники тощо!

Не можна стояти осторонь, адже боротьба з амброзією задля збереження здоров’я людей – справа кожного!