Жителька громади Юлія Скічко отримала премію WOMAN 2023 у номінації «Успішний бізнес» за версією журналу Business Woman

11.04.2024

Жителька громади та власниця компанії з оренди будівельної спецтехніки «Алеф Строй» Юлія Скічко отримала премію WOMAN 2023 у номінації «Успішний бізнес» за версією журналу Business Woman.
Про історію свого шляху та мрію навчати жінок керувати будівельною технікою, пані Юлія розповіла під час воркшопу «Жіноче лідерство та сімейний бізнес у часи викликів» у Києві.
Серед гостей заходу були Дмитро Лубінець, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини (на відео-зв’язку), Руслан Кравченко, начальник Київської обласної військової адміністрації (на відео-зв’язку) та Геннадій Чижиков, Президент Торгово-промислової палати України.
Представниці владних структур та успішні підприємиці поділились досвідом та пропозиціями розвитку в умовах сучасного бізнес-середовища та викликів часу.
Минулого року кількість зареєстрованих суб’єктів підприємництва у Київській області зросла на понад 10 тис. І майже половину із них зареєстрували саме жінки. Під час війни жінки не тільки надійно тримають, а й розвивають сфери економічного фронту.
Вітаємо пані Юлію з відзнакою і бажаємо подальшого успіху і сталого розвитку бізнесу!
Воркшоп “Жіноче лідерство та сімейний бізнес у часи викликів” у Києві реалізується бізнес-об’єднанням Business Woman Club та Export Promotion Center / Центр підтримки експорту, за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», а також співорганізатором у Києві – Київською обласною військовою адміністрацією.
Фото: Фейсбук сторінка Business Woman Club