02.02.2022

Жителька Гори отримала нагрудний знак до почесного звання України «Мати-героїня»Все у нашому житті пов’язане із жінкою. Жінка – мати, бабуся, дружина, кохана. Але перш за все вона є матір’ю. Ніжна та дбайлива, мудра та невтомна берегиня великого сімейного вогнища, вона народжує та виховує дітей, даруючи їм материнську ласку та турботу. Такі жінки живуть серед нас. І як добре, що держава приділяє їм особливу увагу.
Віра Олексіївна Тимарська, жителька Гори і мама п’ятьох дітей, сьогодні отримала нагрудний знак до почесного звання України «Мати-героїня». Таке звання пані Віра отримала відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського.Жителька Гори отримала нагрудний знак до почесного звання України «Мати-героїня»
Урочисте вручення нагороди відбулось в Київській обласній державній адміністрації.
Нагороди матерям-героїням Київщини вручив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.
Він побажав жінкам міцного здоров’я, впевненості в завтрашньому дні та підтримки від родин.
Почесне звання України “Мати-героїня” є найвищою відзнакою за материнство і присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку.Жителька Гори отримала нагрудний знак до почесного звання України «Мати-героїня»
Відповідно до Програми «Добробут» жінки, яким присвоєне почесне звання України «Мати-героїня» можуть отримати одноразову винагороду у розмірі 10000 грн (за умови реєстрації на території Гірської сільської ради) з 01 січня 2022 року.