05.04.2024

Жіноча волейбольна команда Ревненського ліцею «Незламні» змагалась у ІІІ районному етапі Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» у Яготині.
Наполегливість, зібраність та командний дух показали наші дівчата суперницям з Пристоличної та Яготинської громад.
Наші «Незламні» посіли ІІІ місце у зональному колі, і, на жаль, не пройшли до наступного етапу. Але учасниці команди не втрачають оптимізму та впевнено йдуть до нових перемог.
Дякуємо учасницям за участь і гідне представлення Гірської громади у змаганнях.
Дякуємо тренеркам Вікторії Марценюк, Юлії Дармограй та Миколі Гиренку за підготовку і підтримку команди, Управлінню гуманітарного розвитку за постійний супровід та організацію участі у змаганнях, а також Пристоличній громаді за плідну співпрацю!