29.06.2023

Збірна команда Гори стала срібним призером відкритого чемпіонату Бориспільської громади з міні футболу, який був організований Бориспільським центром спорту та ФЗН.
Гравець нашої команди Максим Цуркан отримав нагороду як кращий захисник чемпіонату.
За перемогу у чемпіонаті змагалися 6 команд:
Гора, Карань (Старе), Олімп (Іванків), Терратек (Бориспіль), КЛФ (Бориспіль), Мирне.
У складі нашої команди були Максим Цуркан, Олег Цуркан, Олег Набок, Назарій Євтушок, Ілля Пономаренко, Роман Узварик, Влад Шендеров, Сергій Шкляр, Сергій Мазур, Олександр Перевозник, Богдан Тищенко.
В останньому турі (Суперліга) наші хлопці блискуче зіграли з командою Мирного у себе вдома у парку Ошитківський та виграли з рахунком 5:2.
Кубок чемпіонату та золоті медалі повезли додому гравці команди “Карань” із Старого. Бронзовим призером стала команда бориспільчан “Терратек”.
Вітаємо нашу команду з перемогою! Бажаємо сил та наснаги для наступних змагань!
Дякуємо гравцям за яскраві емоції, Олександру Курилко за суддівство, організаторам чемпіонату за гостинність!