0-02-0a-2342342

Збільшено видатки на цукровий та нецукровий діабет

05.02.2021

В актовій залі Ревненської школи 4 лютого відбулося засідання позачергової сесії Гірської сільської ради. До порядку денного виносилось два питання.

У результаті голосування депутати погодили внесення змін до рішення Гірської сільської ради від 06.01.2021 року № 162-5-VІІІ «Про початок реорганізації Гірської сільської ради як розпорядника бюджетних коштів».

Другим питанням депутати затверджували прийняття від Київської ОДА змін по помісячному розподілу та перерозподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я на 2021 рік. Відтак видатки загального фонду сільського бюджету на лікування хворих на цукровий діабет та нецукровий діабет збільшено на суму 169 тис 800 грн.