1559289863_gora-new-obr

Збережемо історію про наше село разом

03.01.2019

На електронну пошту Гірської сільської ради надійшов лист від Донець Сергія із прикріпленими до листа світлинами з архіву Донець Юхима Єрофєйовича (першого завуча Гірської школи, викладача історії) та Донець Анастасії Миколаївни (викладачки російської мови та літератури).

Збережемо історію про наше село разом

Одна зі світлин підписана 1964 роком «Відкриття школи». Праворуч стоїть Юхим Єрофеєвич, крайня праворуч – Анастасія Миколаївна. Друге фото також датоване 1964 роком. На ній Анастасія Миколайвна веде урок російської мови.

Дякуємо пану Сергію за надіслані світлини.

Нагадуємо жителям села Гора, якщо у ваших сімейних альбомах збереглись знімки села, ви можете відсканувати їх та надіслати на нашу електронну пошту silrada_gora@ukr.net. Але краще принести в Гірську сільську раду оригінали світлин, що звести до мінімуму втрату якості. Ми світлини відскануємо та повернемо.

Зберемо та збережемо історію про наше село разом!